ART / Etchings etc / Etching 9223532
nr 922 3532
ETCHING
Efter Rembrant, 39 x 43, wear, damages.
Efter Rembrant, 39 x 43
Condition: slitage, skador
300
SEK 300
Monday November 3 2014
at 19:15:27
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)